Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena ligt binnen 25 minuten loopafstand van het Duitse Draadmuseum en beschikt over parkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Het 70 m² grote appartement ligt op 4 km afstand van de Reithalle Dahlsen in Altena.

    Dit appartement is gesitueerd op afstand van 30 km van Dortmund. Niet ver van deze 1-badkamer accommodatie vindt u het Kasteel van Altena.

    Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche en een apart toilet in dit appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

    Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, biedt deze accommodatie gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten. De dichtstbijzijnde bushalte bij Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage is Im Lissingsiepen, het is binnen 10 minuten loopafstand ervan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena

    Om uw comfort te garanderen is er een inloopdouche en een apart toilet in dit appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena Kamer foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena Gangen foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena Kamer foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena Faciliteiten foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena Gangen foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena Faciliteiten foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena In de buurt foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena In de buurt foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena In de buurt foto Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena In de buurt foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage?
      De grootte van Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage is 70 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Schoene Ferienwohnung In Ruhiger Lage Altena